Apie mus

   UAB "Sienuva"

          UAB "Sienuva" – tai sparčiai auganti įmonė, kuri specializuojasi statybinės įrangos, pastolių, sandėliavimo konteinerių bei laikinų aptvėrimų nuomos srityje.

         Šiuo metu galime pasiūlyti: laikinus aptvėrimus, pastolius, sandėliavimo konteinerius, armatūros, betono, medžio ir metalo apdirbimo technikos, generatorių, vandens siurblių, oro kompresorių ir kt. technikos. Visą nuomojama techniką galime pristatyti į visus Lietuvos miestus.


Įmonės vizija

       Sėkmingai įsitvirtinti statybinės įrangos nuomos rinkoje ir tapti patikima, įdiegianti pačias naujausias rinkoje pasirodžiusias naujoves, partnere statybinėms įmonėms bei pavieniams asmenims.

       Mes esame jauni, veržlūs, siekiantys optimalių darbo rezultatų. Mes stengiamės būti lankstūs tam, kad Jums pasiūlytume geriausią kokybės ir kainos santykį.

 

Įmonės tikslai

 Vertybės

   UgdymasTai nuolatinė įmonės plėtra, jos rinkos dalies didinimas bei finansinių rodiklių gerinimas, o taip pat darbuotojų žinių gilinimas, kompetencijos kėlimas, visapusiškas tobulėjimas bei vidinė branda. Pripažindami augimą savo vertybe, mes įsipareigojame niekada nestovėti vietoje, nuolatos tobulėti ir ieškoti naujų galimybių, atveriančių rytdienos verslo perspektyvas tiek mums, tiek mūsų klientams.

  InovacijosTai nuolatinės naujovių paieškos, naujų produktų bei paslaugų kūrimas, naujos bendradarbiavimo galimybės, nuolatinis įsipareigojimas žvelgti į priekį ir aplenkti laiką. Pripažindami inovacijas savo vertybe, mes nuolat atveriame naujus horizontus ir kuriame galimybes užuot jomis apsiriboję.

   Įsipareigojimai. Tai tvirtas pažadas klientams ir sau patiems dirbti kokybiškai, prisiimti atsakomybę už rezultatus ir su gilia pagarba žvelgti į savo darbą, klientą, bendradarbius bei visuomenę. Pripažindami įsipareigojimą savo vertybę, mes suvokiame savo atsakomybę už atliekamą darbą ir asmeninį indėlį į bendrus rezultatus.